BRAMY GERDA - ENVIRO-SAFEX

Idź do spisu treści

Menu główne:

BRAMY GERDA

Trwałość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Do produkcji segmentowych bram Gerda używane są wysokiej jakości materiały światowych producentów. Zaawansowane technicznie rozwiązania i ścisłe przestrzeganie procesów produkcyjnych sprawiają, że cechują się one stałą wysoką jakością. Bramy garażowe Gerda można zamykać i otwierać ręcznie bez specjalnego wysiłku. Bramy wyposażone w napęd elektryczny można otwierać/zamykać pilotem bez potrzeby wysiadania z samochodu.

Konstrukcja bram Gerda spełnia wymogi europejskich standardów bezpieczeństwa EN 12604 i EN 12453, które zapewniają ochronę przed:

  • przycięciem palców;

  • zaczepieniem się i skaleczeniem dzięki brakowi ostrych krawędzi i umieszczeniu linek między profi lem pionowej szyny i skrzydłem bramy;

  • wypadnięciem skrzydła bramy w przypadku wyłamania;

  • odbijaniem skrzydła bramy dzięki odpowiedniemu zbudowaniu profilu szyn i rolek;

Ponadto bramy garażowe wyposażone w napęd elektryczny mają wyjątkowy system zabezpieczeń. W przypadku kontaktu skrzydła bramy z przeszkodą zostaną one automatycznie zatrzymane.
W bramach Gerda stosowane są stalowe linki ciągnące z 6-krotnym zapasem wytrzymałości, co zapewnia ochronę przed zerwaniem liny i gwarantuje pełne bezpieczeństwo przed opadnięciem skrzydła bramy.

Estetyka wjazdu i wejścia - dobór drzwi Gerda

Bramy garażowe, z uwagi na ich dużą powierzchnię, znacząco wpływają na estetykę budynku. Szczególnie, gdy garaż stanowi integralną część domu i sąsiaduje z drzwiami, zarówno wejściowymi jak i dodatkowymi – do garażu. Gerda daje możliwość skompletowania w podobnym kolorze bramy i drzwi wejściowych, co pozwoli podkreślić styl i elegancję Państwa posesji.


KOLOR BRAMY                                                                                            SUGEROWANY KOLOR DRZWI

Parametry techniczno - użytkowe.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego